DİJİTAL GÜLÜŞ TASARIMI


Dijital Gülüş Tasarımı

Dijital diş hekimi hizmeti sunmaya hazır olun, biz destek olmaya hazırız.

Dijital gülüş tasarımı için 3Shape ve Exocad tasarım programlarına sahibiz. Ayrıca 3Shape intraoral tarayıcınız klinik gülüş tasarımı modülünü efektif kullanabilmeniz için çözüm ortaklarımıza eğitim ve destek sağlıyoruz.

Gitgide daha fazla diş hekimi ölçüleri dijital olarak almaktadır. Gülüş tasarımı ve tedavi simülasyonu gibi dijital çözümlerle birleştirilmiş ağıziçi tarama, diş hastalarının ilgisini çekmelerine ve müdahil olmalarına ve tedavinin kabulünü teşvik etmelerine yardımcı oluyor. Diş hekimleri, hastalarına verdikleri sözleri hayata geçirmek için beraber çalışabilecekleri ve bu teknolojileri kullanabilen laboratuvarlara ihtiyaç duyuyor, United Dental ile bu arayışınız sona eriyor.

Dijital diş hekimliği ile önümüzdeki yıllarda içerisinde dijital bir ölçü sistemi satın almayı düşünen hekimlerin sayısı artıyor. Unutmayın ki hizmet sektörü çok dinamiktir. Dental teknoloji konusunda yeniliklere zamanın da adapte olamazsanız telefisi güç olabilir. Hastalarınızın da bu deneyimlerden haberdar oldukça sizlerden bir şekilde dijitalleşmenizi bekleyecektir. Bu dijitalizasyon ise herzaman söylenildiği kadar kolay olmayabiliyor. Sizinle beraber ürün ve hizmet akışınızın ve ekosisteminizinde dijitalizasyonu gerekiyor. Bu aşamada ise sizinle dijital dil ile konuşabilecek ve sizi destakleyebilecek bilgi ve donanımda bir labratuvarla çalışmanız kaçınılmaz oluyor. United dental olarak güncel kalma, bilgi üretme ve çözüm ortakları ile paylaşma konusu en önemli çalışma prensiplerimizdendir.

Dijital gülüş tasarımı diş hekimlerinin hastalarını heyecanlandırmalarına yardımcı olur. Diş hekimleri hastaların ilgisini çekmek ve tedavi önerilerini kabul etme oranlarını artırmak için gittikçe daha fazla dijital araç kullanmaktadır. Laboratuvarımız bu çabaya 3shape ve Exocad Smile Design gibi araçlarla katkıda bulunmaktadır.